KONST / Litografier / Färglitografi 12597480
nr 1259 7480
Carl Fredrik Reuterswärd
(1934-2016), Sverige
Färglitografi, Självporträtt med muff. Signerad, numrerad 140/200, ramens innermått: 54x44 cm
Kondition: saknar glas
måndag 3 juni 2019
kl 20:45:06
Carl Fredrik Reuterswärd
Läs mer om Carl Fredrik Reuterswärd